• Telefon : 0 322 889 00 88

Bize ulaşmak ister misiniz ?

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

EFEOĞLU KİMYASAL MADDELER

1994 yılında kurulan firmamız, su kimyasalları konusunda dünya lideri olan NALCO firmasının distribütörlüğünü yürütmekte, su arıtma sistemleri konusunda AQUALITY markası ile hizmet vermekte ve endüstriyel bakım kimyasalları konusunda PETROKİM firmasının bayiliğini yürütmektedir.

Efkim, kurulduğu günden itibaren sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daima mükemmele ulaşabilme gayreti ile hizmetini devam ettirmektedir. En ileri teknoloji ile üretilmiş su arıtma sistemlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir.

Kimyasal, teknik destek ve kazan operatörü zincirini çok iyi koruyarak, yapılan şartlandırma programının performansını daima en üst seviyede tutuyoruz. Oluşturduğumuz bu zincir sayesinde ortaya çıkabilecek sorunların önlemini alarak, sistemin ve prosesin non-stop çalışmasını sağlamaktayız.

Mevcut imkanlarımız içerisinde, iş hacminin derecesi ve büyüklüğü ne olursa olsun, her tür organizasyonun ihtiyaç duyduğu su şartlandırma sistemlerimiz, kimyasal şartlandırma ürünlerimiz, danışmanlık ve teknik servis hizmetlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak kapasitededir.

Firmamız Nalco su kimyasalları ve Aquality arıtma sistemleri konularında müşterilerine verimlilik sağlayıp, tesis ömrünü en üst düzeyde tutarak, prosesin performansını optimuma getirip rekabet avantajı sağlar.

         Daha nice beraberliklere…

 

Hemen Ara 0 322 889 00 88